ТОВ «заробило» 345 тисяч на постачанні пального комунальникам: на Вінниччині прокуратура через суд скасувала угоду

Новини Вінниці / ТОВ «заробило» 345 тисяч на постачанні пального комунальникам: на Вінниччині прокуратура через суд скасувала угоду

Рішенням Господарського суду Вінницької області задоволено позов Хмільницької окружної прокуратури в інтересах держави в особі Хмільницької міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю про визнання недійсними додаткових угод до договору та стягнення грошових коштів у розмірі 345 тис. грн.

Про це повідомляє пресслужба вінницької обласної прокуратури.

Установлено, що у 2020 році між комунальним підприємством Хмільницької міської ради і ТОВ було укладено договір на постачання нафтопродуктів на загальну суму 1,4 млн грн.

Надалі сторонами безпідставно, в порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі», до основного договору було укладено додаткові угоди, якими суттєво збільшено ціну за одиницю товару, а обсяг товару навпаки – зменшено.

Внаслідок таких дій замовнику не було поставлено 21,5 тис. літрів пального, а постачальником безпідставно отримано 345 тис. грн бюджетних коштів.

Оскільки Хмільницька міська рада тривалий час не вживала заходів щодо повернення безпідставно отриманих ТОВ коштів, з метою захисту інтересів держави у бюджетній сфері до суду звернулася прокуратура.

Після набуття рішенням законної сили вживатимуться заходи щодо його реального виконання.

Макс Мельник

25 травня, 2023