Шойгу висловився щодо термінів закінчення війни

Новини Вінниці / Шойгу висловився щодо термінів закінчення війни

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу чудово розуміє особисту відповідальність за злочини, які вчиняють російські військові в Україні, тому вирішив йти до кінця разом з Путіним, адже немає іншого виходу. Через те фатальне ставлення до ситуації, ймовірно, він заявив, що «спецоперація», на його думку, «триватиме до повного виконання завдань». Причому, тепер він їх не перелічив.

Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Стандартну «мантру» про «завдання» Шойгу зробив на нараді. Разом з тим, він вирішив «скопіювати» Зеленського. У той час, як його воєначальники завалили українську землю трупами своїх солдатів і знищили десятки тисяч мирних українців, російський міністр сказав про «збереження життя та здоров'я російських військових та цивільного населення». Блюзнірство якесь. Якщо так каже український президент, то пояснює цим відступ і збереження боєздатності війська.

«Сьогодні для нас головні пріоритети - збереження життя та здоров'я підлеглого особового складу, виключення загрози безпеці цивільного населення. «Спеціальна військова операція» продовжиться до повного виконання завдань, поставлених верховним головнокомандувачем», - сказав Шойгу, вірогідно, через масову відмову росіян воювати, адже «чутки» про величезні втрати доходять до пересічних російських родин.

Очільник Міноборони не уточнив, які саме «завдання» нині актуальні. Вони змінювались з 24 лютого. Окупанти мріяли захопити Київ за три дні, оголошували «денацифікацію та демілітаризацію» України, «відсували НАТО від кордонів Росії» (у результаті Фінляндія вступає в альянс), «звільняли Донбас» (знищивши регіон від Маріуполя до Сєвєродонецьку) і «захищали народ «Л/ДНР», а ще «змінювали однополярність світу».

Які саме з безмежного переліку версій «завдань» мають бути виконані - невідомо. Не факт, що Шойгу у курсі.

Нагадаємо, Шойгу рапортував Путіну про «звільнення» Луганщини з два дні до відходу українських підрозділів. Тепер у Кремлі заявили про потребу «відпочити», фактично визнавши великі втрати та необхідність відновлення боєздатності військ.

Олег Верлан

5 липня, 2022