![Що у Вінниці робитиме Посол Євросоюзу в Україні Хюґ Мінґареллі / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Що у Вінниці робитиме Посол Євросоюзу в Україні Хюґ Мінґареллі](/system/posts/covers/000/005/649/original/100520.jpg?1582576537)
До Вінниці їде голова Представництва Євросоюзу в Україні Хюґ Мінґареллі. Передбачається, що у четвер, 21 березня, він зустрінеться із керівництвом міста та області.
Крім того, європейський дипломат планує відвідати у Вінниці Донецький національний університет імені Василя Стуса. Там напередодні під егідою Євросоюзу відбудеться День кар’єри – своєрідний ярмарок, де студенти можуть взяти участь у панельних дискусіях та тренінгах, зустрітися з представниками місцевих і європейських компаній та дізнатися більше про ринок праці й виклики, з якими стикаються молоді професіонали.
У Донецькому національному університеті у Вінниці Хюґ Мінґареллі зустрінеться з викладачами та студентами й прочитає лекцію про взаємовідносини України з Європейським Союзом.