![Різдвяний «Щедрик» Леонтовича Настя Каменських заспівала у джазовій обробці / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Різдвяний «Щедрик» Леонтовича Настя Каменських заспівала у джазовій обробці](/system/posts/covers/000/004/604/original/%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%85.jpg?1582578446)
Популярна українська співачка Настя Каменських виконала джазову версію «Шедрика» уродженця Вінниччини Миколи Леонтовича. Відео зірка опублікувала на своїй сторінці в Instagram.
Піснею співачка привітала шанувальників з Різдвом. Настя спочатку виконала відому пісню «Щедрик» в обробці Миколи Леонтовича, а потім під акомпанемент фортепіано і контрабаса, вона заспівала джазову версію різдвяної пісні.