![Посадовець Вінницької міськради очолив районну раду. Його заступником став відомий бізнесмен / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Посадовець Вінницької міськради очолив районну раду. Його заступником став відомий бізнесмен](/system/posts/covers/000/015/894/original/123687733_344288556869784_6651415854092751558_o.jpg?1606221965)
Сьогодні відбулась перша сесія новообраної Вінницької районної ради. Хоча повноваження цього самоврядного органу ще чітко не прописані законодавством, депутати приступили до роботи та насамперед обрали керівництво ради й поділили постійні комісії.
Відкрила першу сесію голова районної ТВК Оксана Трач. На засіданні спочатку зареєструвалось 56 новообраних депутатів, потім - 62 із 64-х. Представники ТВК вручили їм посвідчення та значки, після чого депутати приступили до обрання голови райради.
Кандидатура була єдиною - директор департаменту комунального майна Вінницької міськради Ігор Шутак, який представляє "Українську стратегію Гройсмана". Із 61 депутата, які взяли участь у голосуванні, його підтримали 59, двоє проголосували проти.
Заступником голови райради обрано також представника "УСГ" - директора ювелірної фірми "Діадема" Григорія Деруна. Його підтримали 56 депутатів.
На першій сесії було також сформовано п'ять постійних комісій районної ради та оголошено про створення двох фракцій - "Слуги народу" та "Європейської Солідарності". Першу очолив Олександр Жамба, другу - Віктор Шмігель.
Нагадаємо, до Вінницької райради обрано депутатів від п'яти політичних партій: "Української стратегії Гройсмана" - 34 депутати, "Європейської Солідарності" - 10, "Слуги народу" та "Батьківщини" - по 7, ОПзЖ - 6 депутатів.