![Померла українська поетеса Ганна Чубач / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Померла українська поетеса Ганна Чубач](/system/posts/covers/000/005/296/original/IMG_8735.jpg?1582576187)
На 79-му році життя від важкої хвороби померла українська поетеса, Заслужений діяч мистецтв України Ганна Чубач, яка була родом із Вінниччини. Вона народилася у селі Плоске Мурованокуриловецького району.
Сумну звістку NaПарижі підтвердив головний редактор журналу «Вінницький край», голова Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України Вадим Вітковський.
Ганна Чубач - автор близько 60 книжок для дорослих і дітей, понад 500 пісень, музичної абетки «Алфавітні усмішки», композитором якої є Олександр Білаш, музичної казки «Пані Киця» та багатьох ілюстрованих оригінальних абеток. Її творчість занесено до світової скарбниці «Література ХХI століття». Поетеса – лауреат всеукраїнських літературних премій імені Павла Усенка, Марусі Чурай, С. Гулака-Артемовського та міжнародної премії «Дружба». Вірші поетеси перекладено російською, англійською, німецькою, чеською, болгарською, угорською, монгольською та іншими мовами.