Після руйнувань храму священник з Волновахи сказав, що пробачить винних, коли відспіває

Новини Вінниці / Після руйнувань храму священник з Волновахи сказав, що пробачить винних, коли відспіває

У Волновасі Донецької області окупанти обстріляли храм Миколи Чудотворця, який належить до ПЦУ. Через безперервні обстріли росіян місто майже повністю зруйноване.

Про влучення в будівлю церкви у Facebook повідомив ігумен Макарій Дядюсь. Він зазначив, що пробачить окупантам лише тоді, коли відспівуватиме 

«Біль у грудях розриває серце, наповнюється злістю та жагою знищувати ворога голими руками. Прошу у Бога тверезого розуму та твердої руки. Ці москалі поранили моє серце, пробачу тоді, коли буду їх відспівувати за упокій», – написав священник.

Храм Святого Миколая Чудотворця було збудовано на честь військовослужбовців 51-ї окремої механізованої бригади ЗСУ, які загинули у цьому місті у 2014 році. Фундамент було закладено у 2017-му.

Раніше NaПарижі писав про те, що російські окупанти обстріляли Свято-Успенську Святогірську лавру в Донецькій області. У церкві на той момент перебувало понад 500 біженців, серед яких було 200 дітей.

Новини Вінниці / Після руйнувань храму священник з Волновахи сказав, що пробачить винних, коли відспіваєНовини Вінниці / Після руйнувань храму священник з Волновахи сказав, що пробачить винних, коли відспіваєНовини Вінниці / Після руйнувань храму священник з Волновахи сказав, що пробачить винних, коли відспіває
Олег Верлан

13 березня, 2022