![Пічне опалення стало причиною займання будинків на Вінниччині / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Пічне опалення стало причиною займання будинків на Вінниччині](/system/posts/covers/000/031/808/original/406039771_788390749967150_3212142956952901347_n.jpg?1701246847)
Минулої доби рятувальники Вінниччини ліквідували 7 пожеж. Зокрема, дві із них сталися в приватних житлових будинках в селі Малинівка Літинської громади та селі Вербівка Дашівської громади.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Вінницькій області.
«Тієї ж доби надзвичайники виїжджали на ліквідацію пожеж господарчих споруд в селі Рахни Лісові Шпиківської громади та в с. Зарічне Тульчинської громади. Того ж дня ще два загорання легкових автомобілів сталося на вул. Пирогова та вул. С.Зулінського обласного центру», - йдеться у повідомленні.
Ймовірними причинами виникнення даних пожеж надзвичайники вважають порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації пічного опалення, коротке замикання електромережі, а також несправність електричної системи автомобіля.