Учора в рідний край повернулися дев'ятеро слідчих поліції Вінниччини, які протягом двох місяців були у відрядженні на Сході України. Там вони розслідували й документували злочини, у тому числі воєнні, скоєні тамтешніми сепаратистами. Зокрема, пов'язані з обстрілами мирних мешканців Донеччини та Луганщини.
Як повідомив відділ комунікації обласної поліції, вінницькі правоохоронці виконали усі поставлені завдання. На малій батьківщині їх тепло зустріли рідні, друзі та колеги.
На Вінниччину повернулася група копів, що розслідували злочини на Сході України (ФОТО)
Автор: Юрій Ярмощук5 квітня, 2018
