![На Вінниччині цього тижня до війська пішло майже 300 призовників (ВІДЕО) / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / На Вінниччині цього тижня до війська пішло майже 300 призовників (ВІДЕО)](/system/posts/covers/000/006/156/original/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9111.png?1582576988)
Цього тижня до навчальних центрів Збройних Сил України із Козятинського збірного пункту на Вінниччині відправлено 286 призовників. Ще понад сотня хлопців піде служити у травні до Нацгвардії та прикордонної служби.
«Загальний рівень призовників у Вінницькій області – пречудовий», - каже заступник обласного військового комісара Ігор Гончарук.
У зону ООС строковики відправлятися не будуть, - запевняють у військкоматі.
Наступне відправлення призовників до війська буде вже у червні. Загалом цього року понад 900 вінничан віком від 20 років мають стати до строкової служби. Планується, що 415 з них служитиме в Збройних Силах, 292 – у Національній гвардії, 180 – у прикордонних військах, 30 – у Державній службі транспорту.
Відео телеканалу UA:Вінниця