![На Вінниччині розшукали компанію неповнолітніх зі Львівщини / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / На Вінниччині розшукали компанію неповнолітніх зі Львівщини](/system/posts/covers/000/009/217/original/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B8%D1%8F.jpg?1582557393)
Двох неповнолітніх, які зникли з дитячого будинку на Львівщині, відшукали у Вінниці. На Вінниччину дівчата завітали разом зі своїм земляком – 17-ти річним хлопцем, якого не поспішали розшукувати рідні.
Про це повідомляє пресслужба відомства.
«Працівники управління карного розшуку обласного главку поліції Вінниччини розшукали 14 та 16-річних дівчат, які 10 грудня втекли з дитячого будинку у Львівській області. Подружок поліцейські знайшли у одному з торгівельних центрів Вінниці в компанії 17-річного підлітка», - йдеться в повідомленні.
В поліції зазначають, що орієнтування зі Львівської області про зникнення дівчат з дитячого будинку надійшло одразу ж в день зникнення - 10 грудня. 11 грудня в одному з Вінницьких торговельно-розважальних закладів втікачки були знайдені.
Дівчата ходили по бутіках в компанії 17-річного юнака. Під час перевірки з’ясувалось, що трійця приїхала у Вінницю разом, але рідні хлопця ще не встигли подати у розшук.
Поліцейські передали неповнолітніх колегам зі Львівської області.