На Вінниччині лісівників спіймали на порушенні про продажі деревини

Новини Вінниці / На Вінниччині лісівників спіймали на порушенні про продажі деревини

У Хмільницькому районі Вінниччини співробітників місцевого лісгоспу спіймали на транспортуванні та продажу деревини без відповідних документів. У Держекоінспекції склали на порушників протокол.

«23 січня 2021 року інспекторами відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області під час здійснення рейдових перевірок, на предмет дотримання вимог природоохоронного законодавства в частині використання природних ресурсів, виявлено транспортний засіб, який здійснював перевезення лісопродукції без відповідних на те документів», - зазначають у ДЕІ.

Як з’ясувалось, деревину непромислового використання було реалізовано службовими особами Березнянського лісництва ДП «Хмільницьке лісове господарство», однак відповідні документи на зазначений вантаж для подальшого перевезення у водія вантажного автомобіля були відсутні.

На службову особу, яка здійснила відпуск деревини та на водія, що здійснював перевезення лісопродукції, складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 64 КУпАП та накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу.