![На Вінниччині ледь не втопився семикласник: хлопця вчасно врятували / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / На Вінниччині ледь не втопився семикласник: хлопця вчасно врятували](/system/posts/covers/000/029/312/original/61605325_477340883071183_8648265955891216384_n.jpg?1685005336)
Купання семикласника ледь не стало трагедією. До поліції 24 травня надійшло повідомлення про госпіталізацію до реанімаційного відділення Шаргородської ЦРЛ школяра, який під час купання в місцевому ставку ледь не втопився. Очевидці встигли дістати дитину з води.
Про це повідомляє поліція Вінницької області.
«Аби купання у водоймах не перетворилось у трагедію, закликаємо неухильно дотримуватись правил поводження на воді.
Якщо під час відпочинку із вашими знайомими або іншими відпочивальниками трапилась біда, негайно телефонуйте на 102 та 103, адже кожна секунда – безцінна», - йдеться у повідомленні.