![На Паралімпіаді-2018 виступають двоє спортсменів з Вінниччини / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / На Паралімпіаді-2018 виступають двоє спортсменів з Вінниччини](/system/posts/covers/000/001/334/original/931686.jpg?1582581317)
Участь у ХІІ зимовій Паралімпіаді, що стартувала вчора у Південній Кореї, беруть двоє спортсменів з Вінниччини – Ірина Буй та Олександр Казік. Вони виборюватимуть перемогу у лижних гонках та змаганнях з біатлону.
Українська команда вшосте бере участь у «білій Паралімпіаді». На нинішніх змаганнях Україну представляють понад 30 спортсменів.
Нинішня Паралімпіада завершиться 18 березня. У ній беруть участь спортсмени з 49 країн.
До речі, учора у гонці на 6 км Ірина Буй прийшла шостою. А Олександр Казік посів 8 місце у спринті серед чоловіків з вадами зору. Про це повідомляється на сайті Паралімпіади.