![Миколу Юрчишина називають переможцем виборів у Хмільнику / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Миколу Юрчишина називають переможцем виборів у Хмільнику](/system/posts/covers/000/015/343/original/%D1%8E%D1%80%D1%87%D0%B8%D1%88%D0%B8%D0%BD.jpg?1603718127)
Хоча територіальні виборчі комісії що приймають виборчі бюлетені від ДВК, а офіційне оприлюднення результатів виборів відбудеться після повного підрахунку голосів, вже відомі ймовірні переможці. Зокрема у курортній столиці Вінниччині - Хмільнику.
Як вказують «Життєві обрії», за попередньою інформацією з ДВК найбільшу кількість голосів, на посаду міського голови Хмільницької ОТГ, виборці віддали за Миколу Юрчишина. На посаду голови Війтівецької ОТГ перемагає Станіслава Ядвіжина.
Нагадаємо, М.Юрчишина двічі обирали депутатом Вінницької облради у 2020-му (від Народної партії) і 2015 році (від БПП). Нині його підтримує партія «За майбутнє».