Медаллю "За врятоване життя" нагороджено трьох юнаків з Вінниччини

Новини Вінниці / Медаллю "За врятоване життя" нагороджено трьох юнаків з Вінниччини

Сьогодні, 1 вересня, президент Володимир Зеленський підписав указ, яким нагородив медаллю «За врятоване життя» трьох мешканців села Станіславчик Жмеринського району Вінницької області. На початку липня цього року хлопці врятували жінку, яка тонула на місцевому ставку.

Сьогодні, 1 вересня, президент Володимир Зеленський підписав указ, яким нагородив медаллю «За врятоване життя» трьох мешканців села Станіславчик Жмеринського району Вінницької області. На початку липня цього року хлопці врятували жінку, яка тонула на місцевому ставку.

Згідно з документом, за мужність і самовіддані дії, виявлені у врятуванні життя людини, нагороджено учня загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 комунальної власності територіальної громади м. Жмеринки Богдана Войтовича, учня Станіславчицької загальноосвітньої школи І-ІІ-ІІІ ступенів Жмеринського району Вінницької області Дмитра Дячука та студента Хмельницького національного університету Олександра Кириченка.

Подія сталася у селі Станіславчик Жмеринського району 3 липня. Хлопці відпочивали на ставку і побачили жінку, яка почала раптово тонути приблизно за 50 метрів від берега. Коли юнаки витягали потерпілу з води, вона вже була без свідомості. Тож довелось до приїзду швидкої надавати жінці першу домедичну допомогу.

Сергій Маламура

1 вересня, 2020