Лікарні Вінниччини отримають генератори для роботи на випадок блекаутів

Новини Вінниці / Лікарні Вінниччини отримають генератори для роботи на випадок блекаутів

До українських медзакладів надійде 78 генераторів для безперебійної роботи на випадок блекаутів.

Завдяки спільному проєкту Міністерства охорони здоров'я України та Світового банку «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні», медичні заклади різних регіонів України, включаючи Вінниччину, отримають генератори потужністю 16 кВт. Це обладнання забезпечить безперебійну роботу лікарень на випадок можливих відключень електроенергії, що є особливо актуальним в умовах постійних атак та обстрілів енергетичної інфраструктури України.

За повідомленням Міністерства охорони здоров'я України, генератори будуть постачені до Вінницької, Дніпропетровської, Волинської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Львівської, Кіровоградської, Житомирської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької областей. Це обладнання здатне забезпечити повноцінну роботу медичних закладів у разі знеструмлення, спрацьовуючи автоматично при аварійному відключенні електроенергії.

На цей час в українських медичних закладах вже є 11 262 генератори, які забезпечують електропостачання у разі надзвичайної ситуації. Нові генератори стануть важливою частиною цієї системи, покращуючи готовність медичних установ до будь-яких критичних умов та забезпечуючи безперервне надання медичної допомоги населенню.

Цей крок є частиною ширшої стратегії підготовки та захисту критичної інфраструктури України від зовнішніх загроз, а також забезпечення стабільності та надійності медичних послуг для громадян у будь-яких умовах.

Михайло Білик

19 червня, 2024