Легкоатлети з Вінниччини вибороли три призові місця на Чемпіонаті Європи

Новини Вінниці / Легкоатлети з Вінниччини вибороли три призові місця на Чемпіонаті Європи

Легкоатлети з Вінниччини продемонстрували чудові результати на Чемпіонаті Європи, здобувши три призові місця.

Начальник Вінницької ОВА привітав спортсменів із цими видатними досягненнями, підкресливши їхній внесок у спортивну славу регіону та країни.

Національна збірна команда України з сумо U15 та U18, до складу якої входили спортсмени з Вінниччини, показала чудові результати на чемпіонаті Європи, що проходив у Польщі з 21 по 23 червня.

Вінничани здобули наступні призові місця:

• Іван Кирилюк – 1 місце (вагова категорія до 75 кг).
  • Валерія Іжаківська – 1 місце (вагова категорія до 60 кг), абсолютна вагова категорія – 2-е і 3-є місця.
  • Ілля Гуменюк – 2 місце (вагова категорія до 45 кг).

Завдяки таким видатним результатам, у командному заліку Україна посіла почесне 2 місце. Ці досягнення є результатом спільної роботи спортсменів, їх тренерів та підтримки спортивних організацій.

Крім успіхів на чемпіонаті з сумо, спортсмени з Вінниччини відзначилися й на Чемпіонаті Європи U17 з важкої атлетики, що проходив у Греції з 15 по 23 червня. Михайло Новосад здобув «бронзу» у поштовху, додаючи ще одну медаль до колекції Вінниччини.