![Коронавірус і депутати: вінничанка Лариса Білозір передасть свою зарплатню на потреби лікарень області / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Коронавірус і депутати: вінничанка Лариса Білозір передасть свою зарплатню на потреби лікарень області](/system/posts/covers/000/010/820/original/%D0%9B%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%B0_%D0%91%D1%96%D0%BB%D0%BE%D0%B7%D1%96%D1%80.jpg?1584349097)
Народна депутатка з Вінниччини Лариса Білозір (група "За майбутнє") вирішила перерахувати свою депутатську зарплатню за перший квартал цього року на потреби лікарень та ЦПМСД свого округу.
Про це обраниця ОВО №15 повідомила на власній сторінці у Facebook.
За її словами, у рамках заходів уряду з ліквідації захворювання серед людей на коронавірусну хворобу (COVID-19) Вінниччина отримає 53 пульсоксиметра, 46 ручних дихальних апаратів, 53 насосів інфузійних для дозованого введення лікарських засобів, 355000 медичних масок, 3 портативних апарати штучної вентиляції легень, 1 кисневий концентратор.
«Ще будучи керівником громадської організації, до свого обрання в парламент, ми допомагали громадам та територіальним центрам Вінниччини із засобами медзахисту та гігієни, масками, інвалідними візками. І в цей непростий для країни час, коли ми маємо такі виклики, як епідемію коронавірусу, закликаю своїх колег-депутатів їхати на округи та підтримати медзаклади. Купуйте тести, дихальні системи, засоби захисту для лікарів в округах. Контроль за поширенням хвороби вимагає, щоб усі зрозуміли, що відповідальність за здоров'я країни починається з кожного»,- зазначила Лариса Білозір.
Крім того, дотримуючись рекомендацій ВООЗ, Уряду та розпорядження голови Верховної Ради вона прийняла рішення перевести роботу своїх громадських приймалень на окрузі в онлайн режим.