Конкурс «Бюджет громадських ініціатив» вирішили відновити: вінничани знову можуть подавати проєкти

Новини Вінниці / Конкурс «Бюджет громадських ініціатив» вирішили відновити: вінничани знову можуть подавати проєкти

Влітку стартує новий сезон подання проєктів мешканцями на конкурс «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади» для їх реалізації у 2024 році.

Таке рішення схвалили 18 травня на засіданні виконавчого комітету Вінницької міськради.

Отже, подати свої проєкти вінничани цьогоріч зможуть із 1 до 30 червня, протягом липня Експертна група здійснюватиме їх аналіз та оцінку, термін голосування за проєкти – з 15 вересня по 15 жовтня 2023 року. Наразі також визначено склад Координаційної ради та Експертної групи конкурсу.

Нагадаємо, у Вінниці він проходить із 2016 року. Конкурс є інструментом прямої демократії, за допомогою якого жителі громади беруть участь у прийнятті спільних рішень, зокрема реалізації проєктів.

Окрім того, з метою активізації й згуртування жителів для подальшого розвитку ВМТГ та залучення громадськості до розподілу бюджетних коштів, сьогодні учасники засідання виконавчого комітету погодили збільшити загальний обсяг бюджету конкурсу на реалізацію проєктів-переможців з 10 до 20 мільйонів гривень. Відповідний проєкт рішення буде винесено на розгляд депутатів на найближчій сесії.

Зазначимо, за роки впровадження конкурсу у Вінниці вже втілено у життя 78 проєктів, іще 12 реалізують цього року.