Компенсація за новостворені робочі місця: у Вінниці продовжують стимулювати бізнес до масштабування та розвитку

Новини Вінниці / Компенсація за новостворені робочі місця: у Вінниці продовжують стимулювати бізнес до масштабування та розвитку

У Вінниці вже кілька років успішно діє порядок часткової компенсації місцевим підприємцям за новостворені робочі місця. Щоб підтримати бізнес, муніципалітет впровадив цей інструмент ще в середині 2020-го року і виділяє з міського бюджету дотації для таких підприємців. Під час виконкому 14 вересня затвердили перелік учасників компенсацій.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

За словами директора департаменту економіки і інвестицій Максима Мартьянова, учасником порядку стала компанія ТОВ «ГрінКул» – завод, який займається виробництвом промислового холодильного обладнання.

«Важливим аспектом є зміцнення економіки, на дестабілізацію якої вплинула спершу пандемія ковіду, а потім і повномасштабне вторгнення. Наш порядок часткової компенсації діє у Вінниці з 2020 року і створений задля того, щоб простимулювати підприємців не просто до збереження колективів, а й до створення нових робочих місць. Щоб отримати компенсацію з міського бюджету, підприємці мають бути зареєстровані на території ВМТГ, вести тут господарську діяльність, а також не перебувати у стані ліквідації, реорганізації та сумлінно сплачувати податки та збори у бюджети всіх рівнів», – розповідає він.

Стати учасником процедури компенсації не складно. Потрібно подати пакет документів відповідно до діючого рішення. Всі деталі тут.

Олеся Рудницька

16 вересня, 2023