Колишній вінницькій податківиці повідомили про підозру у службовій недбалості

Новини Вінниці / Колишній вінницькій податківиці повідомили про підозру у службовій недбалості

Про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки, а саме збитки у розмірі 341 тис. грн, повідомлено колишньому керівнику одного із структурних підрозділів Вінницької об’єднаної Державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області, яка на даний час обіймає посаду начальника одного із відділів Департаменту податкових сервісів Державної податкової служби України.

Як повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури, кримінальне провадження розслідується за ч. 2 ст. 367 КК України.

Досудовим розслідуванням установлено, що у 2015 році, внаслідок неналежного виконання службових обов’язків керівником одного з структурних підрозділів Вінницької ОДПІ через несумлінне ставлення до них, заподіяно тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам у вигляді стягнення з Державного бюджету України пені, нарахованої на суму бюджетного відшкодування з податку на додану вартість.

Досудове розслідування здійснюється слідчими четвертого слідчого відділу (з дислокацією у м. Вінниці) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Хмельницькому. 

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Макс Мельник

11 січня, 2023