![Кохання та граната: розборки з колишньою дружиною призвели до трагедії / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Кохання та граната: розборки з колишньою дружиною призвели до трагедії](/system/posts/covers/000/000/371/original/3_1.jpg?1575280183)
В Немирівському районі у будинку «суперника», до якого пішла співмешканка, 41-річний чоловік начебто випадково підірвав гранату Ф-1. Через вибух жінка отримала важкі ушкодження.
Інцидент стався 3 грудня у селі Бондурівка. Як зазначають у відділі комунікацій ГУНП у Вінницькій області, ображений на зраду коханої жінки чоловік прийшов до оселі, куди вона переїхала.
«Підривник» запевняє, що хотів лише повернути своє кохання, а гранату тримав в руці для погроз. Але несподівано кинув її без запобіжника. Жінка отримала численні осколкові пошкодження. В стані травматичного шоку її госпіталізовано до найближчої лікарні. Обидва чоловіки не постраждали.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 КК України (навмисне вбивство).
Олег ВЕРЛАН