![Калинівчани стали чемпіонами України з хокею на траві серед юнаків / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Калинівчани стали чемпіонами України з хокею на траві серед юнаків](/system/posts/covers/000/033/444/original/441151957_975268387938172_1520430935627372420_n.jpg?1715759057)
На стадіоні в Центральному парку Вінниці відбулися змагання з хокею на траві серед юнаків віком 13-14 років.
У турнірі взяли участь десять команд з чотирьох областей України. Переможцями стали гравці команди «Авангард-1» з Калинівки, які здобули чемпіонський титул у запеклій боротьбі.
«Підлітки з райцентру виявилися сильнішими за своїх однолітків з Вінницької, Сумської, Чернівецької та Закарпатської областей. Змагання проходили у Вінниці на стадіоні в Центральному парку. За перемогу змагалися десять команд. Срібними призерами національної першості стали вихованці хокейної секції Вінницької ДЮСШ №1, бронзовими - збірна Чернівецької області.»,- зазначено в повідомлені Вінницької Арени.