![Із понеділка у Вінниці всі учні ходитимуть до школи - як до карантину / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Із понеділка у Вінниці всі учні ходитимуть до школи - як до карантину](/system/posts/covers/000/016/869/original/55052-1_large.jpg?1612450040)
Із понеділка, 8 лютого, загальноосвітні школи Вінниці повернуться до звичайного графіку навчання. Учні всіх класів будуть ходити до школи. В онлайн-режимі навчатимуться лише ті діти, які перебувають на самоізоляції.
Так сьогодні, 4 лютого, вирішила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Нагадаємо, нині школи постійно відвідують лише учні 1-4 та 9-11 класів. Інші навчаються за змішаною формою.
"До нас надходило багато звернень як від батьків, дітей, так і вчителів, щоб ми відновили навчання у школах у звичайному режимі. Ми моніторили ситуацію в навчальних закладах щодо захворюваності і прийняли рішення – повернутися до того графіку навчання, який був до карантину. Хочу зазначити, що в школах будуть суворо дотримуватися усіх протиепідемічних рекомендацій, а при перших проявах хвороби - і вчителі і діти відправлятимуться на самоізоляцію", - розповіла директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.