![Голову Козятина Тетяну Єрмолаєву виключили з «УСГ» / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Голову Козятина Тетяну Єрмолаєву виключили з «УСГ»](/system/posts/covers/000/032/714/original/76--03.jpg?1706777356)
Козятинська міська голова Тетяна Єрмолаєва 31 січня повідомила, що отримала витяг з рішення протоколу позачергового з’їзду «Української стратегії Гройсмана» про своє виключення з лав партії. За її словами ініціаторами були депутати Козятинської міської, Самгородоцької сільської рад та депутат облради Ігор Грубеляс.
Про це посадовиця повідомила у відеозверненні.
Єрмолаєва сказала, що партія буде сприяти відкликанню її з посади шляхом «народної ініціативи».
У свою чергу вона пояснила, що не є политикиню, а прийшла на посаду задля розбудови громади. Також міська голова вважає, що «існують політичні ігри», але не знає як себе поводитися, які дії вчиняти. Погоджується, що «люди обрали», тому «можуть відкликати» з посади.
За її словами, після прийняття бюджету громади, відомо про «великі залишки», і «всі політичні сили хочуть їх розподілити».