Фініш нересту: на Вінниччині рибалкам дозволили сидіти у берега з вудками

Автор: Макс Мельник21 травня, 2021
Новини Вінниці / Фініш нересту: на Вінниччині рибалкам дозволили сидіти у берега з вудками

Сьогодні закінчилася нерестова заборона для річок та її притоках. Обмеження щодо риболовні знімаються майже повсюди на Вінниччині. Виключенням залишається річка Дністер.

Сьогодні, 21 травня, закінчилася нерестова заборона для річок та її притоках. Обмеження щодо риболовні знімаються майже повсюди на Вінниччині. Виключенням залишається річка Дністер.

Про це повідомляють у Вінницькому рибоохоронному патрулі.

«Дотримуймось правил спортивного та любительського рибальства, тільки разом ми збережемо аквафауну нашої природи. Бажаємо усім гарних трофеїв», - зазначається на сторінці інспекторів у Facebook.

Макс Мельник

21 травня, 2021