Дружина полеглого азовця відкрила крамницю вишиванок

Новини Вінниці / Дружина полеглого азовця відкрила крамницю вишиванок

Ольга Катрич, переселенка з Маріуполя, відкрила крамницю вишиванок "Сонях" у Вінниці.

Цей магазин став продовженням справи, яку вона розпочала разом зі своїм чоловіком Олегом Катричем, воїном полку "Азов". Олег, який загинув у бою за Маріуполь, був єдиним, хто вірив у неї та підтримував її починання.

Як повідомляє Суспільне Вінниця у 2015 році Ольга Катрич разом зі своїм чоловіком Олегом, маріупольцем у четвертому поколінні, відкрили магазин вишиванок у Маріуполі. Її надихнув Олег, який завжди вірив у її сили та ідеї. "Так сталося, що на той момент саме чоловік, єдиний хто в мене повірив, підтримав мене. Багато в веденні бізнесу я згадую те, чому він мене вчив. Мені його поради допомагали тоді, допомагають зараз”, — розповіла Ольга.

Магазин швидко став популярним серед жителів Маріуполя, і Ольга активно сприяла українізації міста. Вони організовували заходи та паради вишиванок, які з року в рік збирали тисячі людей. Вишиванки стали символом національної ідентичності та гордості для мешканців міста.

Однак, із початком повномасштабного російського вторгнення, життя Ольги та її родини кардинально змінилося. 24 лютого 2022 року, отримавши звістку про початок війни, Олег вирушив захищати рідне місто. Він знав, що його місце — на передовій, поруч зі своїми побратимами. "Ти знала, за кого ти виходиш заміж. Я воїн, я мушу бути там”, — сказав він Ользі перед від’їздом.

25 березня 2022 року Олег повернувся до Маріуполя як командир першого десанту, що прибув до оточеного міста. Наступного дня він загинув у танковому бою на Азовсталі.

Попри втрату чоловіка, Ольга продовжила його справу. Вона відкрила крамницю вишиванок "Сонях" у Вінниці, назвавши її на честь чоловіка, який завжди повертався до Батьківщини, як сонях повертається до сонця. Навіть обираючи асортимент продукції, особливо чоловічі вишиванки, Ольга керується смаком свого "Кельта". У магазині зберігається його фотографія з датами народження та загибелі.

Крамниця "Сонях" стала не лише бізнесом, а й символом любові, пам’яті та відданості. Ольга Катрич втілює в життя мрію свого чоловіка, продовжуючи справу, яку вони почали разом, і зберігаючи національну культуру та традиції.

Новини Вінниці / Дружина полеглого азовця відкрила крамницю вишиванок Новини Вінниці / Дружина полеглого азовця відкрила крамницю вишиванок Новини Вінниці / Дружина полеглого азовця відкрила крамницю вишиванок Новини Вінниці / Дружина полеглого азовця відкрила крамницю вишиванок Новини Вінниці / Дружина полеглого азовця відкрила крамницю вишиванок