Дбаючи про довкілля: «Муніципальна варта» у Вінниці патрулює на катері Південний Буг

Новини Вінниці / Дбаючи про довкілля: «Муніципальна варта» у Вінниці патрулює на катері Південний Буг

Патрулювання на річці Південний Буг розпочалося 10 червня за ініціативою КП «Муніципальна варта».

За словами начальника підприємства Віталія Чигура, разом із працівниками комунального підприємства в патрулюванні беруть участь представники управління патрульної поліції у Вінницькій області. 

Основними завданнями патрулювання є підвищення безпеки на воді, збереження екологічного стану річки та контроль за дотриманням правил водокористування. Спільні зусилля охоронців порядку спрямовані на виявлення браконьєрів, забезпечення чистоти прибережної смуги та дотримання правил водіями малих суден.

«Патрулювання проводиться з метою забезпечення порядку, контролю за дотриманням правил водокористування та запобігання правопорушенням на водних об'єктах міста. Працівники патрульної поліції вже виявили кілька порушень та склали три протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 117 КУпАП», – зазначив Віталій Чигур.

Ці заходи спрямовані на те, щоб мешканці міста могли насолоджуватися чистою та безпечною річкою. Важливість таких ініціатив підкреслюється тим, що Південний Буг є основною водною артерією Вінниці, яка потребує постійного догляду та захисту.

Залучення патрульної поліції до спільних заходів з «Муніципальною вартою» дозволяє ефективніше контролювати ситуацію на воді, швидко реагувати на порушення та забезпечувати високий рівень безпеки для всіх громадян.

Такі ініціативи є важливим кроком до збереження природного середовища та підтримки екологічної безпеки міста. Вони також допомагають підвищити обізнаність громадян про важливість дотримання правил водокористування та відповідального ставлення до навколишнього середовища.

Михайло Білик

5 липня, 2024