![Через негоду на Вінниччині мікроавтобус врізався у дерево: травмованого пасажира госпіталізували / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Через негоду на Вінниччині мікроавтобус врізався у дерево: травмованого пасажира госпіталізували](/system/posts/covers/000/031/775/original/7--77899.jpg?1701026036)
Вдень 26 листопада рятувальники ліквідували наслідки ДТП, що сталася за межами села Соболівка Гайсинського району. Автомобіль Opel Vivaro зіткнувся з деревом. На щастя, водій травм не зазнав.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Вінницькій області.
Аварія сталась о 15-й годині.
За інформацією ДСНС-ників, 42-річний водій не впоравшись з керуванням, з’їхав у кювет та допустив зіткнення з деревом. В салоні мікроавтобуса також перебував 37-річний пасажир, якого до приїзду надзвичайників госпіталізували до лікарні.
«Прибувши на виклик, бійці ДСНС за допомогою спецобладнання розкряжували дерево, яке внаслідок зіткнення потрапило в салон автівки та відбуксирували транспортний засіб на безпечну ділянку автошляху», - йдеться у повідомленні.