АТОвцям та родинам загиблих військових з Вінниці земельні ділянки виділять в Агрономічному. Стартувала процедура оформлення

Новини Вінниці / АТОвцям та родинам загиблих військових з Вінниці земельні ділянки виділять в Агрономічному. Стартувала процедура оформлення

У Вінниці стартувала процедурa оформлення земельних ділянок пільговикам, які перебувають на обліку в міській рaді.

У Вінниці стартувала процедурa оформлення земельних ділянок пільговикам, які перебувають на обліку в міській рaді.

Як повідомляють у прес-службі мерії, на сьогодні в реєстрі міськради обліковується більше 10 тисяч громадян, в тому числі пільгових категорій, які мають право на отримання земельної ділянки. Серед них - і учасники АТО та ООС. У зв’язку з обмеженістю придатних територій для забезпечення таких осіб ділянками у законний спосіб міська рада розглядає і територію Вінниці, й прилеглу до міста територію.

«На засіданні міської комісії по розподілу земельних ділянок було вирішено розглядати частину території Агрономічної сільської ради. Це землі сільськогосподарського призначення, які перебувають у державній власності, і розпорядником яких є Головне управління Держгеокадастру у Вінницькій області.

Комісією сформовано список осіб, які наразі можуть звернутись до розпорядника земель із клопотанням та документами стосовно оформлення права власності на земельну ділянку для ведення садівництва. Першочергове право на отримання земельної ділянки мають, зокрема інваліди 1-ї і 2-ї групи, сім'ї загиблих в АТО (ОСС), що обліковуються у списках. Виконавчі органи міської ради супроводжують процес оформлення громадянами вільних земельних ділянок», - зазначили у мерії.

У міській раді зазначають, щоб процес оформлення ділянок був організованим та зручним для вінничан, реєстрація людей відбувається згідно із затвердженим переліком у Прозорому офісі. До людей, які внесені у список комісією по розподілу земельних ділянок, телефонують працівники департаменту земельних ресурсів та запрошують до Центру надання адмінпослуг у відповідний день для подачі клопотань з метою подальшого оформлення документів на землю. Додаткову інформацію та консультації можна отримати за телефоном 53-12-07.