«Атлетіко Хутори»: у передмісті Вінниці заявили про створення власного футбольного клубу з великими амбіціями

Новини Вінниці / «Атлетіко Хутори»: у передмісті Вінниці заявили про створення власного футбольного клубу з великими амбіціями

У Вінницько-Хутірському старостинському окрузі заявили про створення футбольної команди - ФК «Атлетіко Хутори». Її організатори оголосили про кастінг, аби набрати кращих виконавців. У селі вже не приховують великі амбіції та згодом хочуть представляти округ за межами області.

Як повідомляє староста Вінницько-Хутірського старостинського округу Владислав Кривешко, перше відкрите тренування заплановане на 9 серпня.

«Під час цього тренування усі охочі потрапити до основного складу футбольного клубу пройдуть перший відбір. Думаю, за кілька відборів нам вдасться отримати справді потужний склад, який матиме всі шанси гідно представляти не лише наш округ, а й Вінницю, і, сподіваюсь, область, на змаганнях різного рівня», - розповідає Владислав Кривешко.

Отже йдеться не лише про обласний рівень першості.

За його словами, новостворена команда також має обʼєднати усіх спортсменів з Вінницьких Хуторів, Щіток та Писарівки, а подальша участь в ній - стати гідною метою для юних вихованців місцевої академії, яка розпочала роботу минулого тижня.

До участі у відборі запрошуються гравці від 16 років. Перше тренування відбудеться на стадіоні «Вінницькі Хутори» в середу, о 19.00.

Футбольний клуб «Атлетіко Хутори» створений та діятиме повністю за спонсорські кошти місцевого бізнесу.

Нагадаємо, раніше у приміському селі розпочала діяти Вінницько-Хутірська міська Академія футболу. Заняття тут є безкоштовними та розрахованими для дітей двох вікових груп: 7-10 років та 11-14 років. Наразі до цієї футбольної школи записалось уже понад 50 дітей.

Олеся Рудницька

8 серпня, 2023