В Агенції просторового розвитку Вінницької міськради змоделювали кілька варіантів реорганізації та обґрунтували найоптимальніший. Це світлофорне регулювання зі створенням острівців безпеки, додаткових смуг на перехресті, значним зменшенням площі перехрестя (між стоп-лініями), каналізування правоповоротних потоків та безконфліктним пофазним роз’їздом.
Перехрестя вулиць Київська, Чорновола та Стрілецька – біля колишніх пивзаводу та сучасного «Набережного кварталу» - є одним із найважливіших та найскладніших у транспортній системі Вінниці. Там сходяться не тільки внутрішньоміські транспортні потоки, а й магістральні зовнішні транзитні «лінії». Поруч розташовані комерційні об'єкти та великі житлові комплекси.
Для оцінки потенціалу збільшення пропускної здатності на даному вузлі, а також створення більш комфортної просторової організації перехрестя, на замовлення Агенції просторового розвитку компанія «Оресунд» виконала порівняння варіантів його реорганізації.
Розглядалися два варіанти - круговий рух і оптимізоване світлофорне регулювання.
За результатами моделювання звичайний круговий рух, а також вдосконалений варіант типу «турбокарусель», на думку інженерів, не дадуть досягнути збільшення пропускної здатності вузла через високу існуючу інтенсивність потоків транспорту та пішоходів. Навпаки круговий рух навіть зменшить пропускну здатність перехрестя.
Оптимальним рішенням для досліджуваного перехрестя розробники вважають світлофорне регулювання зі створенням острівців безпеки, додаткових смуг на перехресті, значним зменшенням площі перехрестя (між стоп-лініями), каналізування правоповоротних потоків та безконфліктним пофазним роз’їздом.
Рішення також передбачає створення зручних велопереїздів та збільшення площі ділянок озеленення.