
Спека не тільки загрожує здоров'ю людей, а й ускладнить роботу транспорту та комунальних служб!
Наприкінці червня жителям Вінницької області доведеться ховатися в тіні через надходження розпеченого повітря з Північної Африки через територію Європи
Вінницький обласний центр з гідрометеорології попереджає, що в період з 28 по 30 червня в нашому регіоні встановиться справжня аномальна спека, яка випробує на міцність і людей, і інфраструктуру.
У ці дні стовпчики термометрів у денні години стрімко піднімуться до надвисоких показників – від 35 до 39 °С. Таке екстремальне підвищення температури повітря може призвести до серйозних ускладнень у роботі залізничного та автомобільного транспорту, а також створити додаткове навантаження на комунальні та енергетичні підприємства області.
Окрім впливу на техніку та комунікації, така погода суттєво загрожує здоров'ю, тому фахівці радять вінничанам підготуватися до гарячих днів заздалегідь. Щоб легше перенести температурний удар, наполегливо рекомендується обмежити перебування під прямим сонцем, пити більше чистої води та ретельно стежити за своїм самопочуттям!
